تماس با ما | پيشنهادات و انتقادات و شکایات

امروز : جمعه 5 بهمن 1398

خبر :

فهرست

 
 

عناوین مهم خبری

 
   

آمار بازديد از سايت

بازديد امروز 1409
بازديد ديروز 1174
هفته گذشته 9250
كاربران آنلاين 1433
كل بازديد 231440
 
 

11:25:14 AM - چهار شنبه 15 فروردين 1398

 
 مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به میزان خبر داد

 

 صدور بیش از ۹۸ درصد اسناد مالکیت به صورت تک برگی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

خبرگزاری میزان- مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سیستم کاداستر به طور اتوماتیک مشخص می‌کند که این زمین در کجا واقع شده است بنابراین مدیریت راحت‌تر شما به سرزمینتان باعث می‌شود سرزمین بهتر و آلودگی کمتری داشته باشید و به عبارتی توسعه پایدار را شکل بدهید.


شیخ علیشاهی مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به دلایل اینکه کاداستر بستری برای توسعه است، بیان داشت: کاداستر به نوعی تمامی اطلاعات مکان‌های سرزمین ما را و اطلاعات مالکیت و محدودیت راجع به سرزمین ما را در یک مدل مکان محور جمع آوری می‌کند.

علیشاهی بیان داشته است: ما با بیش از ۳۰ میلیون مالکیت در سطح کشور مواجه هستیم و با بیش از ۱۰۰۰ دستگاه کشور در نقطه نقطه کشور که به نوعی اعمال مالکیت و مقررات می‌کنند مواجه هستیم.

مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ما در کشور بیش از ۱۳۰ میلیون هکتار زمین‌های منابع طبیعی، ۱۸ میلیون زمین‌های کشاورزی، بیش از ۶۵۰ هزار هکتار مناطق روستایی، حدود یک میلیون و دویست هزار هکتار مناطق شهری داریم که ترکیب و کنار هم گذاشتن تمامی این زمین‌ها، برای حفظ این زمین‌ها به ما کمک می‌کند.

علیشاهی بیان داشت: در یک سیستم کاداستری می‌توانید به صورت اتوماتیک محدودیت‌هایی که مورد نظر قانون و دولت است را اعمال کنید.

مدیرکل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار کرد: اعمال قوانین و مقررات از آن حالت سلیقه‌ای خارج و کنترل تمام آن‌ها توسط سیستم انجام می‌شود و از این به بعد زمانی که شما املاک منابع طبیعی را وارد سیستم کردید؛ امکان صدور سندی در داخل زمین‌های منابع طبیعی وجود نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: با یک استعلام اشتباه نمی‌تواند این کار انجام شود، چرا که سیستم به طور اتوماتیک مشخص می‌کند که این زمین در کجا واقع شده بنابراین مدیریت راحت‌تر شما به سرزمینتان باعث می‌شود سرزمین بهتر و آلودگی کمتری داشته باشید و به عبارتی توسعه پایدار را شکل بدهید.

برگشت به بالای صفحه
 

نظرات ارسال شده توسط كاربران

 

هیچ نظري برای مشاهده موجود نمی باشد!

 

برگشت به بالای صفحه
 

امروز : جمعه 5 بهمن 1398

تغییر زبان
نام و نام خانوادگي:*
تاریخ ارسال نظر :*

استان :
شهر :
ايميل :
نظر :*

 

رونق تولید

 
 

خدمات الکترونيک

 
   

پرداخت بر خط عوارض خودرو

 
 

پیوند ها

 
 

Design by SouResHjaN

 

© Copyright 2009-1388 (Development 2016-1395) Esfnotary.Com. All Rights Reserved.